25 Ekim 17:30- Sanatçı sunumları: Adham Hafez, Borut Savski, Carlo Cravato, Ceren Oykut, Cevdet Erek, Collectif Position (Remy Rivoire, Renaud Vercey ve Bruno Voillot), Cynthia Zaven, Marko Kovacic(Işık, Aydınlanma ve Elektrik projesinin sanatçıları).

Işık, Aydınlanma ve Elektrik, İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından ağırlanan santralistanbul misafir sanatçılar programının ilk projesidir. Küratörlüğünü Başak Şenova'nın yaptığı proje The Townhouse Gallery of Contemporary Art, santralistanbul, ZINC – ECM de la Friche Belle de Mai, NOMAD ve SCCA işbirliği ile geliştirilmiştir.


25th of October 17:30 Artist Presentations: Adham Hafez, Borut Savski, Carlo Cravato, Ceren Oykut, Cevdet Erek, Collectif Position (Remy Rivoire, Renaud Vercey and Bruno Voillot), Cynthia Zaven, Marko Kovacic. (Resident Artists of the Light, Illumination and Electricity project.)

Light, Illumination and Electricity is the launching project of the artists-in-residence program of santralistanbul led by Istanbul Bilgi University, curated by Basak Senova, NOMAD (santralistanbul, 01 September – 30 November 2007). The partners of the project are The Townhouse Gallery of Contemporary Art, santralistanbul, ZINC – ECM de la Friche Belle de Mai, NOMAD and SCCA.